FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

FoxBox inteligentná registračná pokladňa

Čo je inteligentná registračná pokladňa FoxBox

Aplikáciu FoxBox si môžete zdarma stiahnuť, zaregistrovať sa a vyskúšať bez toho, aby ste za ňu museli platiť. Ak vám aplikácia bude vyhovovať, pripojíte si ju na fiskálnu tlačiareň alebo na vašu pokladňu, ak je medzi podporovaními zariadeniami, a môžeťe začať účtovať.

Prečo FoxBox

Aplikáciu FoxBox si môžete zdarma stiahnuť, zaregistrovať sa a vyskúšať bez toho, aby ste za ňu museli platiť. Ak vám aplikácia bude vyhovovať, pripojíte si ju na fiskálnu tlačiareň alebo na vašu pokladňu, ak je medzi podporovaními zariadeniami, a môžeťe začať účtovať.

Výhody pokladničného systému (POS) FoxBox

 • FoxBox stiahnete zdarma z AppStore alebo Google Play
 • Jednoduché a intuitívne používanie
 • Funguje na iOS a Android telefónoch a tabletoch
 • Prenosné a spoľahlivé riešenie
 • Možnosť napojenia aj na existujúcu pokladňu
 • Má vstavané skladové hospodárstvo
 • Vstavané štatistiky predaja
 • Funguje ako mobilný čašník
 • Aministračné rozhranie dostupné na internete
 • Možnosť prepojenie na sklad eshopu
 • Zálohovanie dát a synchronizácia
 • Možnosť prepojenia s inými prevádzkami
 • Export dát do účtovných softvérov
 • Vernostný program pre zákazníkov

Pokladňa ako služba

Nakoľko je táto pokladňa poskytovaná ako voľne dostupná aplikácia na stiahnutie, má množstvo výhod.

Aplikácia sa stále zlepšuje a vždy spĺňa legislatívne požiadavky. S FoxBox registračnou pokladňou sa nemusíte báť, že bude vaša pokladňa zastaralá. Aplikáciu si vždy zdarma stiahnete a môžete sa venovať dôležitejším veciam.

Aká je cena

Aplikácia je voľne a zdarma dostupná na stiahnutie. Dá sa používať zdarma prvých 30 dní, kedy môžete využiť všetky jej výhody a funkčnosť.

Ak sa rozhodnete aplikáciu aj ďalej používať, jej plná funkčnosť so všetkými výhodami je len 14€/mesiac.

Ako si porovnáte konkurenčné riešenia rádovo za stovky EUR mesačne, zistíte, že FoxBox pokladňa vám dá viac možností za menej peňazí.

Aká je návratnosť

Návratnosť je takmer okamžitá. Pri porovnaní množstva funkcií viete ušetriť pri iných riešeniach ako skladové hospodárstvo, vernostný program alebo mobilný čašník. Navyše, ak začnete naplno využívať jej možnosti, viete okamžite zvyšovať vaše príjmy.

Zabespečenie systému

Všetky dáta z pokladne sú zakódované odosielané na naše servery, aby ste k dátam mali prístup z vášho účtu kdekoľvek ste. Rovnako aj tu sú všetky dáta kryptované podla najnovších bezpečnostných certifikátov.

Nezávislý platobný reminál

Prečo mať platobný terminál

Slovensko je jedno z 3 lídrov Európy v používaní platobných a NFC platieb. Objem predaja cez platobní karty je v priemere už vyše 20% a stále stúpa. V niektorých odvetviach tvoria platby kartou až 50% podiel.

Ak nemáte platobný terminál, prichádzate o zákazníkov, ktorí nemajú hotovosť. Zákazník nemusí byť ochotný ísť si vybrať peniaze z bankomatu a ak sa v blízkosti nenachádza bankomat jeho banky, výber môže mať spoplatnený.

Akonáhle zákazník odchádza z predajne si vybrať peniaze, prichádzate o zákazníka. Nadšenie opadá, „triezvie“ z eufórie a začína pochybovať o nutnosti kúpi, či by napríklad nenašiel daný tovar na internete. Rovnako môže prejsť okolo iného obchodu, kde si kúpi danú vec bez potreby výberu.

V dnešnej dobe je preto prijímanie platobných kariet doslova nutnosť.

Čo je to nezávislý platobný terminál

Nezávislý platobný terminál je zariadenie, ktoré nie je viazané na žiadnu banku.

Je poskytované vyššou platobnou a overovacou autoritou, ktorou je FirsData Slovakia, ktorá zabezpečuje túto službu pre jednotlivé banky. FrstData teda poskytuje rovnakú službu pre vašu banku a vám následne vaša banka poskytne rovnaký terminál ale aj s vyššími poplatkami, aby na tom tiež niečo zarobila.

Ak by sme to vysvetlili laicky, ide o veľkoobchod pri platobných kartách, kedy obchádzate banku a tak viete získať nielen terminál s nižšími percentami za transakciu, ale aj lepšie podmienky.

Banku môžete mať akúkoľvek a kedykoľvek môžete svoju banku zmeniť bez potreby výmeny terminálu a platenia poplatkov za jeho demontáž a inštaláciu nového

Výhody nezávislého terminálu

 • Nezávislosť na banke
 • Možnosť menenia banky a bankového účtu bez potreby menenia platobného terminálu
 • Nižšie poplatky
 • Možnosť prenájmu na 5 dní pre rôzne podujatia, festivali, spoločenské podujatia a iné akcie
 • Možnosť kúpy zariadenia (nemusíte trvale platiť za prenájom a zariadenie tak nepreplácate)
 • Žiadny inštalačný poplatok
 • Doživotná licencia
 • Žiadny minimálny limit mesačných transakcií
 • Automatická uzávierka
 • Peniaze máte nasledujúci deň po dni záčtovania
 • Platby za daný deň sú poslané ako 1 platba (šetríte na poplatkoch za prichádzajúce platby)

Aká je cena

Základné riešenie si môžete prenajať už od 16€ za mesiac.

Ak sa rozhodnete si zariadenie kúpiť, základný model môžete mať už od 270€.

Každé zariadenie je však špecifické a cena závisí od množstva faktorov ako napríklad obrat, veľkosť predajne, počet pokladní a množstvo zákazníkov. Vždy záleží na potrebách danej prevádzky a preferenciách jej majiteľa.

Ak si prajete získať individuálnu ponuku pre vašu prevádzku, neváhajte nás kontaktovať.

+421 915 222 071

info@impo.sk

Terminál bez starostí

24 hodín denne máte dostupný zákaznícky servis na ktorej vám vedia pomôcť s čímkoľvek. Na tejto linke viete aj za pomoci bezpečnostného kódu zavolať pomoc bez toho, aby ste znepokojili alebo upozornili možného zločinca na to, že voláte o pomoc políciu.

Na pomocnej linke (helpdesk) vám pomôžu aj s inštaláciou a preto nemusíte platiť ani inštalačné poplatky.

V prípade závady na zariadení, ktoré máte v nájme, je toto zariadenie nasledovný pracovný deň servisným technikom vyzdvihnuté do servisu a vy dostanete zdarma nové zariadenie.

Pri servise zakúpeného zariadenia vám servisný technik pomôže do 24h.

Aká je návratnosť

Prijímanie platobných kariet je v dnešnej dobe doslova nutnosť.

Jeho návratnosť sa prejavuje prvým dňom od inštalácie a obsluhy zákazníkov. Všetko záleží od vášho obratu. Naším zákazníkom v priemere vďaka terminálu vzrástol zisk o 18-22%. V jednom prípade prišlo až k 100% rastu tržieb.

Ak si porovnáte riešenia od banky, ktoré máte možnosť si len prenajímať, zariadenie sa vám na nákladoch vráti za cca 1 rok len na nákladoch v porovnaní s našou cenou.

Bespečnosť terminálu a platieb

Nakoľko celá služba je zabezpečovaná spoločnosťou FirsData Slovakia, ktoré svoje služby ponúka pre všetky banky, máte rovnako dobrú ochranu ako u bankových riešení. Nakoľko je o jeden článok v platobnom reťazci menej, teda platby nejdú cez banku, je riziko zneužitia ešte menšie.

Analytický nástroj

Prečo analytický nástroj

Aplikáciu FoxBox si môžete zdarma stiahnuť, zaregistrovať sa a vyskúšať bez toho, aby ste za ňu museli platiť. Ak vám aplikácia bude vyhovovať, pripojíte si ju na fiskálnu tlačiareň alebo na vašu pokladňu, ak je medzi podporovaními zariadeniami, a môžeťe začať účtovať.

Čo je to ProfitUp

Je to nástroj ktorý pomôže vašej spoločnosti zvýšiť príjmy, zisk, maržu a ďalšie kľúčové ukazovatele.

Výhody ProfitUp

 • flexibilné cloudové riešenie
 • bezproblémová a rýchla implementácia
 • prispôsobí sa potrebám a veľkosti vášho podnikania
 • dostupné online riešenie na všetkých vaších zariadeniach
 • intuitávne a jednoduché užívateľské rozhranie
 • komplexné riešenie
 • efektévne a cenovo neporovnateľné riešenie v porovnaní s konkurenčnými produktami
 • rýchla návratnosť investície
 • zameranie sa aspekty a faktory, ktoré sú kľúčové pre vaše podnikanie
 • služba ktorá sa neustále zlepšuje a aktualizuje

Služa bez starostí

Nakoľko sú informačné technológie veľmi dinamické odvetvie, ProfiUp sa ponúka ako služba. Preto sa nemusíte starať o inštaláciu, aktualizácie, alebo iné problémy spojené s rozdielmi v softvéri a hardvéi. Všetko je uložené na bezpečných serveroch s najnovšími a najlepšími možnosťami analýzi vášho podnikania. Implementáciu a zaškolenie a technickú podporu môžete nechať na nás.

Aká dáta sa zbierajú

Zber dát je komplexná záležitosť. Dáta sa zbierajú pokladničných a účtovnýhc softvérov, z počitadiel zákazníkov, zo skladových dát, z vernostných a zákazníckych kariet.

Aké dáta sa spracúvajú

Všetko sa deje v cloude, kde je uložená analytická databáza. Tento nástroj triedi a analyzuje dáta na úrovni produktov, skladov, predajní, zamestnancov, zákazníkv a ďalšie.

Aké výstupy dostanete

Spracované dáta môžete sledovať v intuitívnom a prehľadnom užívateľskom prostredí z akéhokoľek zariadenia pripojeného na internet. V základnom baléku nájdete viac ako 50 rôznych analýz.

Aká je cena

Spoplatnenie je rozdelené na 2 časti. Prvá časť je implementačný poplatok a druhá časť je mesačný paušal za poskytnutie služby. Orientačná cena je 25€ / mesiac. Pre spresnenie ponuke pre vašu prevádzku nás neváhajte kontaktovať.

Aká je návratnosť

Vzhľadom na cenu implementácie, prevádzky, pdržby, aktualizácie, ponúkané výhody pri vyhodnocovaní dát a možnosť rastu vášho podnikania sa náklady vrátia v priebehu pár mesiacov. Vďaka tomuto nástroju viete ušetriť prostriedky, ktoré platíte za zber, spravocanie a vyhodnocovanie dát IT odpobrníkom. Sem patrí aj ušlý zisk, ktorý vám uniká v dôsledku ak tieto dáta nezbierate a neviete efektívne vyhodnotiť.

Zespečnosť systému

Celé spojenie je zabespečené SSL certifikátom a do databázy sa viete dostať len vy alebo iná oprávnená osoba prostredníctvom prihlasovacieho mena a hesla. Všetky dáta sú uložené na serveroch ProfUp a sú kryptované. Pre úplnú bezpečnosť sa vykonávajú pravidelné testy zabespečenia.

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať

+421 944 108 101
info@impo.sk

Close Cart