Riešenia

Prinášame funkčné riešenia určené najmä pre maloobchody, ktoré vedia výrazne uľahčiť prácu, znížiť náklady a zlepšiť predaj.

Nezávislý platobný terminál

Prijímajte platobné karty

Zákazníci čoraz častejšie používajú platobné karty a platby hotovosťou sú na ústupe. Zákazník platiaci kartou míňajú až o 18% viac. Vďaka možnosti platenia kartou neprichádzate o zákazníkov, ktorí pri sebe nenosia hotovosť. Nestrácajte zákazníkov a začnite prijímať platobné karty.

NEVIAŽTE SA NA BANKU

Naše zariadenie nie je viazané žiadnou bankou. Ak zmeníte počas podnikania banku, stačí túto zmenu nahlásiť a môžete ďalej ponikať.

NAJMENŠIE POPLATKY

Vďaka neviazanosti na banku vám vieme ponúknuť lepšie podmienky a nižšie poplatky. Terminál si môžete prenajať alebo kúpiť.

NON STOP ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Mate otázku alebo problém? Náš non stop zákaznícky servis vám rád pomôže 24 hodín denne 7 dní v týždni v slovenskom, českom, alebo v maďarskom jazyku.

Pokladničný systém

FoxBox inteligentrná registračná pokladňa

Registračná pokladňa, ktorá sa zmestí do vrecka. Aplikáciu si zdarma stiahnete z App Store alebo Google Play a po krátkej registrácii môžete začať používať.

SKLADOVÉ HOSPORÁRSTVO

Sklad k vášmu podnikaniu môžete mať aj v tablete alebo inteligentnom telefóne. Vďaka online synchronizácii sú všeky pohyby na sklade zálohované a v bezpečí.

VSTAVANÉ ŠTATISTIKY

Všaka štatistikám predaja budete mať lepší prehľad o vašom podnikaní. Zistíte, kedy máte najlepší predaj, ktoré produkty sa najlepšie predávajú, aká je priemerná parža a oveľa viac.

VERNOSTNÝ PROGRAM

Odmeňte svojich zákazníkov zľavou a prilákajte ich do predajne na špeciálnu ponuku. Všetky nástorje sú vstavané vo voľne dostupnej aplikácii FoxBox

Analýza predaja

Máte klasický POS systém na počítači, nechcete ho meniť ale chceli by ste analyzovať predaj? Vďaka analytickému nástroju Korner to nebude problém.

STIAHNITE SI HO UŽ DNES

Jeho rýchla inštalácia a jednoduchá používateľnosť vás jednoducho vtiahnu do centra diania vo vašom obchode.

Používajte nástroj ktorý pomáha značkám ako Adidas, Nike, Martinus, Pietro Filipy, Tchibo, Beneton a iným analyzovať a zlepšovať svoj predaj.

PODNIKANIE POD LUPOU

Zistite svoje marže a koľko denný obrat. Všetko na jednom mieste online a dostupné 24 hodín denne.

SLEDOVANIE STAVU SKLADU

Vďaka tomuto analytickému riešeniu pre pokladničné systémy nebudete mať vypredaný tovar. Vďaka sledovaniu skladu zásob vás vždy včas upozorní na minimálne zásoby a potreby doobjednania tovaru.